You are here:

Ognisko czy grill?

Ognisko czy grill?
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

kulinaria (12)Ogniska bardzo często kojarzą się z okresem dzieciństwa i wyjazdów na kolonie, z gitarą i śpiewem. Dziś wszystko to zostało zastąpione przez grille, a przecież pieczone na ogniu kiełbaski są o niebo lepsze od tych grillowanych.
Oczywiście grill jest bardziej praktyczny, ponieważ możemy ustawić go właściwe wszędzie. Ognisko natomiast wymaga większej uwagi, ostrożności, a przede wszystkim odpowiedniego miejsca. Ognisko jest kojarzone z kiełbaskami, ale nie tylko to może zostać upieczone.
Innym powszechnym przysmakiem są ziemniaki pieczone w mundurkach. Można je nieco ulepszyć wycinając środek i wkładając tam jakieś warzywa. Ziemniak następnie powinien zostać owinięty w folię i pieczony przez pół godziny. Pieczona ryba jest hitem wśród tegorocznych fanów ognisk. Aby ryba była smaczna na początku koniecznie trzeba ją oczyścić, posolić, a do środka włożyć nasze ulubione zioła. Ryba zostaje później nabita na patyk i pieczona aż do uzyskania zadowalającego efektu. Przed zjedzeniem ryba może zostać natarta masłem i pokropiona cytryną.

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: przesłony wodoszczelne, vetrex-v90-alphaline, endoskop laryngologiczny sinutronic, Usuwanie owłosienia żary, standy eliptyczne cena druku, Fotoprzekaźnik przeciwsobny, turnabol, CPE Gliwice, Fotoodmładzanie żary, vetrex okna bielsko biała, Aquaclear przydomowe oczyszczalnie ścieków

Back to Top

Pomoc medyczna w Niemczech Helper, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, Umywalka Simas Frozen 91x50,5cm U90, usługi dźwigowe żagań, sprzątanie grobów na Północnym Warszawa, Umywalka Simas Evolution 70x49cm EVO11, strefy klimatyczne PN-EN 12831:2006, osiem pomysłów na prezent dla kulturysty, Umywalka Simas Arcade 90x56cm AR864, szambo betonowe w Piotrkowie Trybunalskimdane; ?>