You are here:

Białko na mase mięśniową

Białko na mase mięśniową
1 vote, 3.00 avg. rating (65% score)

Białko na mase mięśniową (1)Stosowane powszechnie białko na mase mięśniową kojarzy nam się z codziennie wypijanym koktailem prosto z shakera. Na szczęście popularna odżywka nie musi być wyłącznie przyjmowana w formie płynnej – możemy jeść białko w postaci batoników, babeczek lub ciasta.

Batoniki białkowe są idealne jako szybka przekąska, zwłaszcza wtedy, kiedy niemożliwe jest wyciągnięcie plastikowego pojemnika z wcześniej przygotowanym posiłkiem. Świetnie sprawdzają się w podróży lub w przerwie między ważnymi spotkaniami.

Nie musimy jednak zapychać się batonikami ze sklepowej półki, ponieważ takie przekąski z łatwością możemy przygotować sami w domu i nie zajmuje to zbyt wiele czasu. Jest to o tyle fajny pomysł, że możemy sami sobie skomponować ich skład. W zależności od tego na co mamy ochotę w składzie batoników na bazie białka możemy umieścić płatki zbożowe, suszone owoce czy miód. Dzięki temu zyskujemy pewność, że nasze batoniki nie będą przesłodzone. Możemy je także polać czekoladą zrobioną również z białka.

Posted by: admin

Related articles
 

Slowa kluczowe: armatura łazienkowa Apavisa, Sieciowy amplituner AV Yamaha RX-A850, GAP Fakturowy BMW, Tynk mozaikowy Lakma, bcaa katowice sklep, kreda sisa, przesłony wodoszczelne, Fotoprzekaźnik przeciwsobny Sick, CPE Gliwice, orienteering miejski na imprezę integracyjną, żwir siany ostrów

Back to Top

Umywalka Simas Evolution 53x45cm EVO15, Miska wisząca WC Catalano Zero 55 1VS55N00, Primacon taśmy transportowe, Umywalka Simas Flow 88x50cm FL02, Umywalka Simas Flow 63,5x49,5cm FL04, Umywalka Simas Evolution 34x31cm EVO14, Dochodzenie odszkodowań górniczych Konin, płytki łazienkowe Apavisa, Miska wisząca Catalano Zero 45 1VSV45N00, sprzedaż zagęszczarek nawrotnych i trójwałkowychdane; ?>